امروز: جمعه, 04 خرداد 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: شهید حججی تاریخ بشریت را تحت تاثیر خود قرار داد/نمایندگان مجلس به دور از مسائل سیاسی وزار را انتخاب کنند

27 مرداد 1396 کد خبر : 988618609
امام جمعه دلیجان با اشاره به اینکه شهید حججی تاریخ بشریت را تحت تاثیر خود قرار داد، گفت: حججی با شهادت خودش بار دیگر فضای معنوی شهادت را در کشور طنین انداز کرد.

به گزارش  پیام دلیجان؛ حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه دلیجان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دلیجان به نحوه اسارت و شهادت شهید محسن حججی اشاره کرد و افزود: شهادت بسیجی شهید محسن حججی باعث خروش ملی مردم ایران شد.

 

کرامتی با اشاره به اینکه شهید حججی تاریخ بشریت را تحت تاثیر خود قرار داد، اظهار کرد: حججی با شهادت خود بار دیگر فضای معنوی شهادت را در کشور طنین‌انداز کرد.

 

وی ادامه داد: شهید حججی یک بار دیگر ایثار، شهادت، جوانمردی شجاعت را برای مردم معنا کرد.

 

مجمع تشخیص مصلحت نظام دارای جایگاه والای در کشور است

 

امام جمعه دلیجان به  معرفی اعضای جدید مجمع تشخیص مصلت نظام توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام دارای جایگاه والای در کشور است و بایستی افراد با سواد و کار آزموده در آن ورود پیدا کنند.

 

نمایندگان مجلس به دور از مسائل سیاسی وزار را انتخاب کنند

 

کرامتی به جلسه رای اعتماد مجلس به وزاری دولت دوازدهم اشاره کرد و گفت: نمایندگان مجلس به دور از مسائل سیاسی و از روی آگاهی و مشورت وزیران را انتخاب کنند.

 

انتهای پیام/
تگها: کرامتی, نمازجمعه دلیجان, شهید حججی, پیام دلیجان