امروز: چهارشنبه, 02 اسفند 1396
محتوای خبر

امام جمعه موقت دلیجان: دولت حل مشکلات معیشتی مردم را در اولویت کاری خود قرار دهد

3 شهریور 1396 کد خبر : 988618645

 

 

امام جمعه موقت دلیجان با اشاره به رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزاری پیشنهادی دولت گفت: هیات دولت حل مشکلات معیشت مردم را در اولویت کاری خود قرار دهد.شوراها فعالیت خود را به انتخاب شهردار خلاص نکنند.

 

به گزارش  پیام دلیجان حجت الاسلام نوروززاده، امام جمعه موقت دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات تابستان قرار داریم و اکثر مردم در این ایام به مسافرت می روند گفت: مردم در مسافرت های خود به مسائلی دینی و اعتقادی توجه ویژه ای داشته باشند.

 

 

 

نوروززاده به آغاز به کار شوراهای اسلامی شهر و روستا از یکم شهریور ماه اشاره کرد و افزود: شوراهای اسلامی شهر فعالیت های خود را به انتخاب شهردار و نظارت بر کار شهرداری خلاصه نکنند.

 

وی با اشاره به اینکه اکثر شهرها با مشکلات متعدد اجتماعی و فرهنگی روبه رو هستند ادامه داد: شوراهای اسلامی باید با برنامه ریزی منظم و دقیق در موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی شهری هم ورود پیدا کنند تا شاهد کمتر شدن معضلات اجتماعی در شهرها باشیم.

 

امام جمعه موقت دلیجان با اشاره به رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزاری پیشنهادی دولت گفت: هیات دولت حل مشکلات معیشتی مردم را در اولویت های کاری خود قرار دهد.

 

وی اظهار کرد: به فرموده امیرالمومنین علی(ع)، این پست و مقام های دنیوی، امانت الهی است و مسئولان باید در محضر مردم پاسخگو باشند.

 

نوروز زاده اعیاد قربان و غدیر را در کنار نیمه شعبان از برزگترین اعیاد مسلمانان عنوان کرد و افزود: مردم این اعیاد را قدر بداند و به دیدار بزرگترها بروند.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه موقت دلیجان, دولت, حل مشکلات, معیشتی مردم, اولویت کاری خود قرار دهد