امروز: چهارشنبه, 28 آذر 1397
محتوای خبر

30 پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در دلیجان افتتاح می شود

5 شهریور 1396 کد خبر : 988618655فرماندار شهرستان دلیجان گفت: 30 پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در شهرستان دلیجان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.


به گزارش پیام دلیجان؛ محمد کردی فرماندار شهرستان دلیجان ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت فرصت بسیار مناسبی برای ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد دستگاه های دولتی به مردم است.


کردی با اشاره به اجرایی کردن پروژه‌ها در هفته دولت اظهار کرد: 30 پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت در شهرستان دلیجان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.


وی به پروژه های شاخص این شهرستان اشاره کرد و افزود: تامین برق شهرک های جدید الاحداث، بهره برداری از مسکن مددجویان کمیته امداد، اصلاح شبکه فشار ضعیف برق هوایی نراق، تعویض سیم مسی به کابل های خودنگهدار هوایی بخشی از پروژه ها است.


فرماندار شهرستان دلیجان بیان کرد: اجرای طرح های آبیاری تحت فشار، لایروبی قنوات، بهسازی قبور شهدا، بهسازی و آسفالت معابر و کلنگ زنی شهرک صنعتی صنایع آلاینده خوشو از دیگر پروژه های هفته دولت در شهرستان دلیجان است.


وی خاطرنشان کرد: در هفته دولت برنامه هایی همچون دیدار و نشست صمیمی با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان، بازدید از مناطق محروم و افتتاح حضوری پروژه های این مناطق را در دستور کار داریم.


انتهای پیام/
تگها: 30 پروژه عمرانی, همزمان با هفته دولت, در دلیجان, افتتاح می شود