امروز: دوشنبه, 26 آذر 1397
محتوای خبر

رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان: شهردار آینده دلیجان به دنبال اجرای برنامه‌های نو و تحول آفرین باشد

7 شهریور 1396 کد خبر : 988618667


رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان گفت: شهردار آینده دلیجان باید به دنبال برنامه‌های نو و تحول آفرین در سطح شهر باشد.

 

رحمان دلاوری رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ با اشاره به اینکه مهمترین برنامه شورای اسلامی شهر دلیجان در درجه اول انتخاب یک شهردار توانمند و مقتدر است، گفت: اعضای شورای شهر تلاش دارند در اولین فرصت ممکن به این مهم دست یابند.

دلاوری با تاکید بر اینکه شهردار آینده باید به دنبال برنامه تحول آفرین در سطح شهر دلیجان باشد، اظهار کرد: از نمونه این برنامه‌ها می‌توان به تحول در کیفیت خدمات شهرداری و سرعت پاسخگویی به شهروندان، استفاده از تجهیزات و فناوری نوین در فعالیت‌های شهرداری به ویژه ارتقاء فناوری اطلاعات شهرداری، جلب سرمایه‌گذاری و مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های شهری، تسریع در تملک و تعریض خیابان‌های اصلی شهر، ارتقاء فرهنگ شهروندی، زیباسازی نما و منظر شهری  و ...  اشاره کرد.

وی ادامه داد: تلاش شورای اسلامی شهر دلیجان این است که فعالیت‌ها و برنامه خود را تنها به شهرداری معطوف نکرده و مسائل مهم فرهنگی اجتماعی، بهداشت و درمان، گردشگری، توسعه علمی و پژوهشی و هر آنچه که نیازمند ورود شورا برای دفاع و پیگیری حقوق شهروندان در حوزه اجتماعی است را پیگیری کند.

رئیس شورای اسلامی دلیجان خاطرنشان کرد: شورای اسلامی دلیجان برای دستیابی به اهداف مدنظر کارگروه‌های تخصصی و مشورتی را ذیل دو کمیسیون مهم فرهنگی اجتماعی و کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و بودجه تشکیل داده‌اند.

انتهای پیام/
تگها: رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان, شهردار آینده دلیجان, اجرای برنامه‌های نو و تحول آفرین, دلاوری, پیام دلیجان