امروز: دوشنبه, 29 مرداد 1397
محتوای خبر

عضو شورای اسلامی شهر دلیجان مطرح کرد: دلیجان در انتظار خطر انفجار

18 مهر 1396 کد خبر : 988618970


عضو شورای اسلامی شهر دلیجان گفت: عبور چهار خط سراسری لوله گاز فشار قوی در شهر دلیجان این شهر را در معرض خطر انفجار قرار داده است.

سعید صادقی عضو شورای اسلامی شهر دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ گفت: عبور چهار خط سراسری لوله گاز فشار قوی هزار پی‌اس‌ای، سایز ۴۲ و ۵۶ اینچی، خطری است که دلیجان را تهدید و استرس عمومی را به شهر و شهروندانش تزریق می‌کند.

 

 صادقی اظهار کرد: متاسفانه یکبار انفجار دو خط گاز در سال ۸۹ در حاشیه دلیجان با ایجاد ترس و وحشت زهر چشم خود را به مردم دلیجان نشان داده است.

عضو شورای اسلامی شهر دلیجان گفت:علیرغم درخواست‌های مکرر مردم و مسولین شهرستان نسبت به جابجایی این خطوط هر بار بهانه بالا بودن هزینه اجرایی این جابجایی، اجرای این کار را به تعویق انداخته است و ممکن است پس از بروز حادثه ای بزرگ با عذرخواهی یک مسئول ارشد و شاید هم یک وزیر، جان باختن تعداد کثیری از همشهریان، به سادگی خاتمه یابد، موضوعی که این روزها زیاد شاهد آن هستیم.

وی با تاکید بر اینکه به دلیل عدم محدودیت در اراضی بالا دستی امکان جابجایی و فاصله گرفتن این خطوط از بدنه بافت شهری مهیا است افزود:و این موضوع فقط یک آینده نگری و پیش بینی قبل از وقوع بحران را از طرف مسولین ذیریط می‌طلبد.

صادقی با تاکید بر اینکه این خطوط در حاشیه شهر قرار دارند خاطرنشان کرد: در صورت اتفاق احتمالی حوادث ناگواری رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/
تگها: عضو شورای اسلامی شهر دلیجان, دلیجان, در انتظار خطر انفجار