امروز: یکشنبه, 01 مهر 1397
محتوای خبر

رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان خبر داد: انتخاب شهردار دلیجان از بین گزینه های بومی تا پایان هفته

18 مهر 1396 کد خبر : 988618975


رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان در خصوص انتخاب شهردار جدید دلیجان گفت: هر سه گزینه مطرح شده برای شهرداری دلیجان بومی هستند، گفت: تا پایان هفته شهردار دلیجان انتخاب می‌شود.

رحمان دلاوری رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ در خصوص انتخاب شهردار جدید دلیجان گفت: هر سه گزینه مطرح شده برای شهرداری دلیجان بومی هستند.

دلاوری با اشاره به اینکه شهردار دلیجان به احتمال فراوان از افراد بومی خواهد بود، اظهار کرد: انشالله تا پایان هفته شهردار دلیجان را انتخاب خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر سرپرست و کارکنان شهرداری دلیجان به جِد مشغول فعالیت در بخش های مختلف هستند تا با انجام فعالیت های خود حداکثر رضایتمندی مردم شهر را کسب کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان با تاکید بر اینکه مردم دلیجان می توانند درخواست های و مشکلات حوزه شهری خود را از طریق سامانه ۱۳۷ اعلام کنند، گفت: در تلاش هستیم پاسخگویی به مشکلات مردم را در سریع ترین زمان ممکن داشته باشیم.

دلاوری با بیان اینکه تلاش شهرداری این است که هیچ درخواستی از همشهریان بدون پاسخ نماند، ادامه داد: هم اکنون رسیدگی به درخواست های مردم در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری دلیجان مشکلات زیادی در حوزه منابع مالی دارد، خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری دلیجان با اجرای سیاست‌های تشویقی موفق به جذب بخش عمده ای از منابع درآمدی خود شده است تا از این طریق بتواند خدمات خوبی را به همشهریان ارائه کند.

انتهای پیام/