امروز: جمعه, 29 تیر 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: ترامپ به دنبال بی‌اثر کردن برجام است

21 مهر 1396 کد خبر : 988619004

 

امام جمعه دلیجان، اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا در آستانه ارائه گزارش در باره برجام اشاره کرد و گفت: هدف ترامپ از اینگونه حرف ها و رفتارها، این است که برجام را بی اثر کند.

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه دلیجان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دلیجان به کسب رزق و روزی حلال تاکید کرد و گفت: کسب روزی حلال یکی از مهمترین توصیه‌های موکد دین اسلام است که همه ائمه اطهار(ع) هم نسبت به آن سفارش بسیار داشته اند.

 

 

 

کرامتی اظهار کرد: کسب رزق و روزی حلال سعادت اخروی و دنیوی انسان را به همراه خواهد داشت.

 

وی ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی ادامه داد: پایبندی به تقوا، دین‌داری و اجرای تعالیم اسلامی و دستورات دینی است و تقوا ضامن سعادت و رستگاری انسان در دنیا و آخرت است.

 

کرامتی به ۲۵ محرم سالروز شهادت امام سجاد(ع) اشاره کرد و افزود: در روایات از ۱۲ و ۲۵ محرم به عنوان سالروز شهادت امام سجاد(ع) مطرح شده است ولی این احتمال که ۲۵ محرم سالروز شهادت امام سجاد(ع) باشد بیش از دیگر روزها است.

 

امام جمعه دلیجان به سخنرانی امام سجاد(ع) در کاخ یزید اشاره کرد و گفت: این سخنرانی امام سجاد(ع) بسیار روشنگرانه و قاطع بود و بسیاری از مردم را با واقعیت‌های حادثه کربلا آشنا کرد.

 

وی اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا در آستانه ارائه گزارش درباره برجام اشاره کرد و گفت: هدف ترامپ از اینگونه حرف ها و رفتارها، این است که برجام را بی‌اثر کند.

 

کرامتی خاطرنشان کرد: بر اساس نظر کارشناسان آمریکا از برجام خارج نمی‌شود بلکه می‌خواهد برجام را در همین مرحله نگاه دارد و چیزی را به آن اضافه یا کم نکند.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, ترامپ, بی‌اثر کردن برجام, کرامتی, پیام دلیجان