امروز: جمعه, 04 خرداد 1397
محتوای خبر

فرماندار دلیجان خبرداد: دلیجان رکورد دار جذب تسهیلات رونق تولید در استان مرکزی

30 مهر 1396 کد خبر : 988619074

فرماندار دلیجان گفت: در نیمه نخست امسال شهرستان دلیجان بیشترین میزان جذب تسهیلات رونق تولید را در استان مرکزی را به خود اختصاص داده است.

 

محمد کردی فرماندار دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان گفت: در شش ماهه نخست امسال واحدهای تولیدی شهرستان موفق به جذب 18 میلیاردو 800 میلیون تومان تسهیلات رونق تولید شده اند.

کردی با تقدیر از همکاری بانک های شهرستان در جذب این میزان تسهیلات در شهرستان اظهار کرد: شهرستان دلیجان با جذب این میزان تسهیلات بیشترین تسهیلات را در بین شهرستان های استان جذب کرده است.

وی ادامه داد: این تسهیلات به واحدهای کشاورزی و صنعتی با زمینه تولید فرش، صنایع غذایی، الیاف پلی استر، بتن و عایق رطوبتی پرداخت شده است.

کردی با اشاره به اینکه فرمانداری ها خیلی در معرفی واحدهای تولیدی به بانک ها برای دریافت تسهیلات رونق تولید دخیل نیستند افزود: دادن جایگاهی به فرمانداری ها در معرفی واحدهای تولیدی می توان کمک خوبی در باز پرداخت تسهیلات باشد.

 فرماندار دلیجان گفت: با تزریق این میزان تسهیلات رونق تولید سرمایه در گردش، افزایش تولید و بهره وری و فرصت اشتغال پایدار ایجاد می شود.

کردی با اشاره به اینکه دلیجان دارای توانمندی تولیدی و صادراتی متعدی است افزود: پنج درصد از مجموع سرمایه گذاری صنعتی استان مرکزی متعلق به دلیجان است و هشت هزار و 385 نفر در صنایع این شهرستان مشغول به کارند.

شهرستان دلیجان با 51 هزار نفر جمعیت حدود 400 واحد صنعتی و تولیدی فعال دارد که به عنوان سومین شهر صنعتی استان مرکزی است.

انتهای پیام/
تگها: فرماندار دلیجان, خبرداد, دلیجان, رکورد دار, جذب تسهیلات, رونق تولید, استان مرکزی, پیام دلیجان