امروز: دوشنبه, 26 آذر 1397
محتوای خبر

مسیرهای راهپیمایی یوم الله 13 آبان در دلیجان اعلام شد

6 آبان 1396 کد خبر : 988619128

 

در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان در شهرستان دلیجان مسیرهای راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شهرهای دلیجان و نراق مشخص شد.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ محمد کردی فرماندار شهرستان دلیجان در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان در شهرستان دلیجان که عصر روز شنبه با حضور اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد؛ سه رویداد مهم یوم الله 13 آبان شامل تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در سال 1343، شهادت دانش ‌آموزان در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 را یادآور شد و گفت: این رخدادهاباعث شد روز 13 آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ثبت شود.

 

 

 

کردی اظهار کرد: یوم الله 13 آبان فرصتی مناسب برای تبیین روحیه استکباری آمریکا و بازخوانی جنایت‌ های آن علیه ایران و دیگر کشورهای اسلامی است.

 

وی همکاری همه دستگاههای اجرایی شهرستان با اداره آموزش و پرورش در برگزاری راهپیمایی 13 آبان را خواستار و تأکید کرد: امسال نیز همچون سالهای گذشته این مراسم باید به نحو احسن و با شکوه تر برگزار شود.

 

در ادامه این جلسه ساعت حرکت ومسیر راهپیمایی شهردلیجان و نراق و سخنرانان این مراسم به شرح ذیل عنوان شد:

 

مسیر راهپیمایی دلیجان ساعت 10:30 روز شنبه از میدان بسیج، چهار راه شهید عسگریان، خیابان طالقانی، مسجد جامع شهرستان دلیجان مشخص و امام جمعه دلیجان در این مراسم سخنرانی خواهند کرد.

 

مسیر راهپیمایی شهر نراق در ساعت10:30از گلزار شهدای این شهر تا میدان اصلی شهر نراق مشخص و امام جمعه نراق سخنران مراسم خواهد بود. 

 

برپایی ایستگاه سلامت، پایگاهای نقاشی و کاردستی و عضویت رایگان دانش آموزان در کتابخانه ها از دیگر برنامه های این روز خواهد بود.

 

قرائت قطعنامه و محکوم کردن جنایتها و خیانتهای استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا از دیگر برنام های راهپیمایی یوم الله 13 آبان در دلیجان و نراق است.

 

انتهای پیام/

 
تگها: مسیرهای راهپیمایی, یوم الله 13 آبان, در دلیجان, اعلام شد, پیام دلیجان