امروز: چهارشنبه, 03 بهمن 1397
محتوای خبر

13آبان اوج بصیرت جوانان و نوجوانان ایرانی است

13 آبان 1396 کد خبر : 988619188

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت: 13آبان روز مبارزه با استکبار و نشان دهنده ی اوج بصیرت جوانان و نوجوانان ایرانی است.

 

محمدرضا عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان با اشاره به اقدام به موقع و شجاعانه دانشجویان در تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا گفت : جوان مسلمان ایرانی همیشه در زمان های حساس پیشاپیش ملت ایران حرکت کرده و راه را برای گذر کشور از فتنه ها باز نموده است.

 

 

 با اشاره به اقدام به موقع و شجاعانه دانشجویان در تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا گفت : جوان مسلمان ایرانی همیشه در زمان های حساس پیشاپیش ملت ایران حرکت کرده و راه را برای گذر کشور از فتنه ها باز نموده است.

 

وی در ادامه بیان کرد : روز 13 آبان و مبارزه با سلطه ی استکبار برگرفته از حادثه کربلا و استکبار ستیزی امام حسین (ع) است چرا که از جمله فلسفه قیام امام حسین مبارزه با استکبار می باشد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان ادامه داد : ملت ایران همواره با درس گرفتن و عبرت آموختن از واقعه کربلا با روحیه استکباری و سلطه جویانه ی شیطان بزرگ آمریکا مبارزه و مقابله نموده است و در برابر زورگویی های آن مقاومت کرده است.

 

عسگری خاطرنشان کرد: ایران اسلامی به پشتوانه ی جوانان شجاع ، علم آموخته و با بصیرت خود روز به روز قدرتمندتر و با صلابت تر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد و به اوج پیشرفت مادی و معنوی دست خواهد رسید.
تگها: 13آبان, اوج, بصیرت جوانان, نوجوانان ایرانی, است, پیام دلیجان