امروز: سه شنبه, 26 شهریور 1398
محتوای خبر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان:بسیج سدی محکم در مقابل تهدیدات دشمن است/برگزاری 80 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در دلیجان

28 آبان 1396 کد خبر : 988619290

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان از برگزاری بیش از ۸۰ عنوان برنامه در هفته بسیج خبر داد.

 

سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ به فعالیت های بسیج در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: برنامه ی بسیج خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به آحاد مختلف ملت ایران در راستای دستیابی به اهداف عالی انقلاب اسلامی است.

 

 

 

 

عسگری با اشاره به اینکه شجره طیبه بسیج در طول عمر با برکت خود خدمات زیادی در عرصه های فرهنگی، اقتصادی، محرومیت زدایی داشته است اظهار کرد: بسیج امروز به سدی محکم در مقابل تهدیدات داخلی و خارجی تبدیل شده است.

 

فرمانده سپاه دلیجان با تاکید بر اینکه امروز تجربه موفق بسیج در کشور ما به الگویی تمام عیار برای کشورهای منطقه بدل شده است افزود: این موضوع به برکت مجاهدت های میلیون ها بسیجی مخلص است.

 

عسگری هفته بسیج را بهترین فرصت برای نمایش دستاوردهای بسیج عنوان کرد و گفت: در همین راستا ناحیه مقاومت بسیج دلیجان بیش از ۸۰ عنوان برنامه با رویکرد تعالی بخش در این هفته بپیش بینی شده است.

 

عسگری به برنامه های پیش بینی شده به مناسبت هفته بسیج در شهرستان اشاره کرد و افزود: همایش اقتدار بسیج، بازارچه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی، اعزام اکیپ درمانی به مناطق محروم، برگزاری اردوهای جهادی یکروزه، برگزاری کارگاه آموزشی صادرات به کشورهای روس زبان، جشنواره استانی شعر مقاومت و آموزش مشاغل خانگی از مهمترین برنامه است.

 

انتهای پیام/
تگها: سپاه دلیجان, هفته بسیج, پیام دلیجان, دلیجان, اخبار دلیجان