امروز: جمعه, 04 خرداد 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: نابودی داعش ضربه‌ای محکم به استکبار جهانی در منطقه بود

3 آذر 1396 کد خبر : 988619333

 

امام جمعه دلیجان گفت: نابودی داعش ضربه ای محکم به آمریکا، اسراعیل، عربستان و همپیمانانشان در منطقه و جهان بود و در اصل نابودی این قدرت های زورگو را رقم خواهد زد.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی، امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان درباره شهادت امام حسن عسکری(ع) و نحوه شهادت ایشان صحبت کردند و روایاتی از آن حضرت درباره اسلام نقل کردند.

 

کرامتی در ادامه نابودی داعش و پایان حکومت خبیث آنها به دست رزمندگان مقاومت منطقه به خصوص سردار سلیمانی اشاره کرد و افزود: این پیروزی ضربه ای محکم به آمریکا، اسرائیل، عربستان و همپیمانانشان در منطقه و جهان بود و در اصل نابودی این قدرت های زورگو را رقم زد.

 

وی با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری در مساله ی نابودی حکومت داعش در منطقه بیان کرد: نابودی حکومت داعش در منطقه نه فقط خدمت به مردم منطقه بلکه به تمام شیعیان و مردم جهان بود.

 

امام جمعه دلیجان با بیان اینکه ۳۸ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و صدور فرمان تشکیل بسیج توسط امام راحل می گذرد، اضافه کرد: امروز دوست و دشمن اذعان دارند که بسیج در عرصه های علمی، اقتصادی، عمرانی، نظامی و امنیتی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش موثری داشته است.

 

کرامتی به حضور رهبر انقلاب در جمع زلزله زدگان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: اقدام مقام معظم رهبری درسی برای مسولان کشور و از برکات ولایت است.

 

وی در پایان با گلایه از عدم انتخاب شهردار دلیجان بعد از گذشت شش ماه از انتخابات شوراهای اسلامی خواستار انتخاب شهردار دلیجان شد.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, نابودی داعش, ضربه‌ای محکم, استکبار جهانی, کرامتی, پیام دلیجان