امروز: شنبه, 27 بهمن 1397
محتوای خبر

شهردار دلیجان خبر داد: راه‌اندازی واحد سرمایه گذاری شهرداری دلیجان

25 آذر 1396 کد خبر : 988619497


شهردار دلیجان از راه‌اندازی واحد سرمایه گذاری و مشارکت ها در شهرداری دلیجان به منظور جذب سرمایه گذار و مشارکت با بخش خصوصی خبر داد.


به گزارش پیام دلیجان؛ غلامحسین منصوری شهردار دلیجان گفت: برای پیشبرد اهداف شهرداری در فعالیت‌ها، نیازمند جذب سرمایه‌گذاری هستیم که با راه اندازی واحد سرمایه گذاری و مشارکت ها می توان با ساماندهی بیشتری نسبت به جذب سرمایه گذاری ها اقدام کرد.

منصوری اظهار کرد: باتوجه به مسائل اقتصادی روز کشور اگر شهرداری ها اقدام به ایجاد درآمد پایدار نکنند، و به همین اعتبارات داخلی بسنده کنند در ادامه راه با سکون مواجه خواهند شد.

وی ادامه داد: هدف شهرداری و شورای اسلامی شهر، رسیدن به بودجه ای با تناسب ۷۰ درصد عمرانی و ۳۰ درصد هزینه ای است که برای تحقق این مهم نیارمند هزینه ۴۵ میلیارد هستیم.

شهردار دلیجان تنها راه پیشرفت و توسعه شهر دلیجان را در گروه مشارکت با بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار عنوان کرد و افزود: با جلب اعتماد سرمایه گذار می‌توان این مهم را به سر انجام رساند.

منصوری با بیان اینکه واحد سرمایه گذاری و مشارکت ها اکنون مهم ترین واحد شهرداری دلیجان است، ادامه داد: با تعقل، تفکر و پرهیز از هرگونه شتابزدگی بایستی به جلو حرکت کرد؛ در غیر این صورت با اقتصاد راکد، به موفقیتی دست پیدا نخواهیم کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم تا پایان سال ۹۶ بتوانیم با جذب سرمایه گذار حداکثر سه پروژه مشارکتی را به سر انجام برسانیم.

انتهای پیام/
تگها: راه اندازی, واحد سرمایه گذاری, شهرداری دلیجان, جذب سرمایه گذار, برای, سه پروژه, پیام دلیجان