امروز: چهارشنبه, 29 اسفند 1397
محتوای خبر

دو شهرستان و یک فرماندار/ قحط ‌‌‌‌الرجال مدیر در استان مرکزی

30 آذر 1396 کد خبر : 988619547

 

فرماندار فعلی دلیجان با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری محلات انتخاب شد.

 

به گزارش پیام دلیجان  با شروع به کار دولت دوازدهم روند تغییر استانداران نیز آغاز شد و در مهرماه امسال بود که سید علی آقازاده به عنوان استاندار مرکزی معرفی شد.

 

بعد از انتصاب آقازاده به عنوان استاندار مرکزی گمانه زنی ها برای تغییر فرمانداران در محافل سیاسی داغ شد تا اینکه انتصاب زینی وند فرماندار محلات در 27 آذر ماه به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد چراغ اولین تغییر در فرمانداری های استان را روشن کرد.

 

بعد از سه روز از این ماجر امروز اعلام شد که محمد کردی فرماندار فعلی دلیجان با حفظ سمت، از امروز به عنوان سرپرست فرمانداری محلات معارفه خواهد شد.

 

البته هر چند این دو شهرستان در نزدیک هم هستند و هر دو شهرستان یک حوزه انتخابیه مجلس شورای اسلامی هستند ولی قحط ‌‌‌‌الرجال مدیر در استان مرکزی نیست که نتوان یک نفر را برای مدت کوتاهی به عنوان سرپرست فرمانداری محلات معرفی کرد.

 

از آنجایی فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ها هستند و انتخاب یک مدیر برای دو شهرستان برنامه ریزی برای رشد و توسعه شهرستان ها را با مشکل مواجه خواهد کرد و به روند خدمت ‌رسانی به مردم دو شهرستان را ضربه می‌زند و زمینه افزایش اعتراضات مردمی نسبت به عملکرد دولت را بالا خواهد برد.

 

انتظار می رفت استاندار مرکزی  تدابیری اتخاذ می‌کردند تا یک فرد دیگر را به عنوان فرماندار معرفی می کردند که این موضوع مطرح شود که در استان مرکزی قحط‌الرجال مدیر است که یک شخص بخواهد دو فرمانداری را مدیریت کنند.

 

انتهای پیام/
تگها: دو شهرستان و یک فرماندار, قحط ‌‌‌‌الرجال مدیر در استان مرکزی, فرماندار دلیجان, فرماندار محلات شد