امروز: پنج شنبه, 04 بهمن 1397
محتوای خبر

نظر مردم دلیجان درباره حوادث و اغتشاشات اخیر؛ دشمنان از اعتراضات به حق مردم سوءاستفاده کردند/بی‌توجهی مسئولان به مشکلات معیشتی مردم بستری برای ایجاد اغتشاشات

13 دی 1396 کد خبر : 988619660

 

شهروندان دلیجانی معتقدند عده ای فرصت طلب و معاند نظام می خواهند از مشکلات مردم به نفع خودشان استفاده کنند.

به گزارش پیام دلیجان در روزهای اخیر برخی از شهرهای کشور صحنه تجمعات مردمی بود که در اعتراض به وضعیت اقتصادی و مشکلات معیشتی موجود بستری را برای فرصت‌طلبان فراهم کردند تا از میان آب گل‌آلود برای خود ماهی بگیرند.

 

در شهرستان دلیجان هم شامگاه شنبه تعدادی از نوجوانان و جوانان تحت تأثیر افکار فرصت‌طلبان با تجمع در یکی از خیابان‌های شهر شعارهای ساختارشکنانه‌ سر دادند.

 

در همین راستا نظر تعدادی از شهروندان دلیجانی را جویا شدیم.

 

معاندین به دنبال سوء استفاده از مطالبات به حق مردم

 

محمد صادق جعفری یکی از شهروندان دلیجانی در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان با تأکید بر اینکه همه قبول داریم مشکلاتی مثل بیکاری و تورم در جامعه وجود دارد، گفت: این مشکلات بسیاری از خانواده‌ها را هم درگیر مسائل مختلف کرده است ولی نکته مهم این است که عده ای فرصت طلب و معاند نظام قصد دارند از مطالبات به حق مردم بهره‌برداری سیاسی کنند.

 

وی به حمایت‌هایی دشمنان نظام اسلامی و منافقین از اغتشاش‌گران اشاره کرد و گفت: مردم باید هوشیار باشند چراکه استکبار به دنبال ایجاد فتنه جدیدی در کشور است.

 

این شهروند دلیجانی یادآور شد: البته مردم شهرهای مختلف در سال های اخیر با بصیرتی که در برابر توطئه های دشمن از خود نشان داده‌اند این مهم را ثابت کرده‌اند که همیشه به پای نظام ایستاده‌اند و در این ناآرامی‌های جدید نیز در همان روزهای اول به محض اینکه متوجه شدند معاندان نظام به دنبال ایجاد فتنه جدید هستند، صف خود را اغتشاش‌گران جدا کردند.

 

جعفری اظهار کرد: استکبار در پی این بود تا با استفاده از تجربیات خود در کشورهای منطقه از جمله سوریه، یمن و عراق، در ایران آشوب ایجاد کند.

 

وی در ادامه به نقش فضای مجازی به دامن زدن این اغتشاشات هم اشاره کرد و افزود: همه دیدیم که کانال های ضد انقلاب از همان ابتدای این اعتراضات و حتی روزهای قبل از آن با جوسازی‌ مردم را به اعتراضات غیرقانونی ترغیب می‌کرد.

 

این شهروند دلیجانی اظهار کرد: البته دشمن ملت ایران را هنوز به خوبی نشناخته است چراکه این مردم هرگز دست از آرمان های انقلاب و نظام بر نخواهند داشت.

 

مردم ایران انقلاب و نظام را دوست دارند

 

جلالی یکی از بانوان شهرستان دلیجان با اشاره به اینکه اعتراض حق مردم است، گفت: البته بهتر است مردم اعتراضات خود را به شکل منطقی اعلام کند تا فرصتی برای سوءاستفاده دشمن فراهم نشود.

 

جلالی با تاکید بر اینکه این شعارهای ساختارشکنانه و خسارت‌های ناشی از این ناآرامی‌ها، کار دلسوزان نظام نیست، افزود: این اقدامات توسط رسانه‌های معاند جریان‌سازی شده است و عده‌ای جوان فریب سخنان پوچ این رسانه‌ها را خوردند و در دام‌ دشمنان نظام اسلامی گرفتار شده اند.

 

وی با اشاره به اینکه مردم ایران انقلاب و نظام را دوست دارند، ادامه داد: مردم ایران ضمن محکوم کردن این اقدامات، بار دیگر اعلام می‌کنند که اجازه فتنه‌گری به دشمنان را نخواهند داد.

 

مسئولان صدای مردم را بشنوند

 

دلاوری یکی از شهروندان دلیجانی با بیان اینکه مردم در شرایط سخت اقتصادی به سر می‌برند، بیان کرد: دولت باید با برنامه‌ریزی مشکلات مردم را برطرف شازد.

 

دلاوری اظهار کرد: وقتی مردم احساس کنند مسئولین صدایشان را نمی‌شوند به تبع برای اینکه صدای خود را به گوش آنان برسانند دست به این گونه اقدامات می‌زنند و نباید چشم را بر روی واقعیت‌ها ببندیم.

 

انتهای پیام/
تگها: نظر مردم دلیجان, حوادث و اغتشاشات اخیر, دشمنان, اعتراضات به حق مردم, سوءاستفاده, بی‌توجهی مسئولان, مشکلات معیشتی مردم, بستری برای ایجاد اغتشاشات