امروز: دوشنبه, 26 آذر 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان:فضای مجازی نیازمند مدیریتی بیشتری است/بصیرت و دشمن شناسی نیاز امروز جامعه است

15 دی 1396 کد خبر : 988619670

 

امام جمعه دلیجان به آسیب های فضای مجازی در حوادث اخیر اشاره کرد و گفت: بایدبا برنامه ریزی مناسب فضای مجازی را به نحوه مطلوب تری کنترل کنیم.

به گزارش  پیام دلیجان؛ حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه دلیجان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دلیجان به سالروز شهادت شهید «احمدی‌روشن» اشاره کرد و گفت: رشد و پیشرفت هر جامعه ای در گروه حضور دانشگاهیان و دانشجویان در عرصه های مختلف است.

 

کرامتی بصیرت و دشمن شناسی را نیاز امروز جامعه دانشگاهی عنوان کرد و افزود: دشمنان همواره به دنبال پیاده کردن اهداف و برنامه های خود هستند و در این راستا دانشجویان همواره مورد هدف دشمنان بوده اند.

 

دشمنان از اعتراضات به‌حق مردم به نفع خود بهره‌برداری سیاسی کرد

 

وی به آشوب‌های اخیر اشاره کرد و گفت: این حوادث ابتدا با اعتراضات صنفی و مطالبات مردمی آغاز شد و در ادامه با سوءاستفاده دشمنان به آشوب و اغتشاش تبدیل شد.

 

مسئولان به خواسته‌های مردم توجه داشته باشند

 

امام جمعه دلیجان با تاکید بر اینکه اعتراض مردمی در چارچوب قانون برای رسیدگی به مشکلات امری پسندیده است، اظهار کرد: مسئولین هم باید به این خواسته های مردم توجه داشته باشند تا این اعتراضات به ابزاری برای سوءاستفاده دشمنان تبدیل نشود.

 

کرامتی با اشاره به اینکه دشمن همواره به دنبال نفوذ در کشور است، افزود: استکبار از کوچکترین فرصت برای ضربه زدن به نظام استفاده می کند.

 

دشمن درصدد جبران شکست‌های خود در منطقه است

 

وی با بیان اینکه استکبار به دلیل شکست های که در منطقه خورده است درصدد ضربه زدن به کشور است، اضافه کرد: باید مراقب باشیم دشمن به راحتی نتوانند از مشکلات به نفع خود بهره‌برداری کند.

 

امام جمعه دلیجان با اشاره به اینکه فتنه‌های دشمنان تمامی ندارد، ادامه داد: فتنه اخیر هم با فتنه‌های ۸۸ و سال ۷۸ که قبل در کشور ایجاد شد، مرتبط و برنامه‌ریزی شده از سوی دشمنان است.

 

مردم نظام و انقلاب را دوست دارند

 

کرامتی با اشاره به اینکه مردم نظام و انقلاب را دوست دارند، بیان کرد: مردم به راحتی اجازه نمی‌دهند که عده‌ای بخواهند به نظام اهانت کنند، و در راهپیمایی خودجوش مردمی روز چهارشنبه این را ثابت کردند که پای نظام ایستاده‌اند.

 

وی به آسیب‌های فضای مجازی در حوادث اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: مسئولان بایستی با برنامه‌ریزی مناسب فضای مجازی را به نحو مطلوب تری کنترل کنند.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, فضای مجازی, نیازمند مدیریت, بصیرت و دشمن شناسی