امروز: یکشنبه, 30 اردیبهشت 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: رئیس جمهور با حاشیه‌سازی از مشکلات شانه خالی نکند

29 دی 1396 کد خبر : 988619777

 

امام جمعه دلیجان با تاکید بر اینکه امروز مردم از مشکلات متعددی در زمینه بیکاری و تورم رنج می برند، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور با حاشیه‌سازی از مشکلات شانه خالی نکند.

 

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان ضمن توصیه نمازگزارن به تقوای الهی به حادثه دلخراش جان‌باختن کارکنان نفت‌کش سانچی اشاره کرد و گفت: این حادثه امت اسلامی و مردم ایران را داغدار کرد.

 

 

 

کرامتی با اشاره به اینکه ۳۲ نفر از متخصصین کشور در حین انجام‌ وظیفه و خدمت به کشور سربلند ایران اسلامی دچار حادثه شدند، اظهار کرد: این عزیزان جان خود را فدا کردند تا چرخه های اقتصاد کشور همچنان بچرخد.

 

وی ادامه داد: از همان لحظات اولیه حادثه برای نجات کشتی تلاش‌های فراوانی صورت گرفت که بی‌نتیجه ماند، کشورهای ژاپن و چین هم کمک‌هایی در این زمینه داشتند که جای تقدیر دارد.

 

امام جمعه دلیجان به شایعاتی که پیرامون این نفکش مطرح بود هم اشاره کرد و گفت: این شایعات همواره برای ضربه‌زدن به نظام توسط دشمنان مطرح می شود.

 

وی با اشاره به صحبت های رئیس جمهور در مورد نقد پیغمبر(ص) و امام زمان(عج) گفت: بیان این موضوعات از سوی رئیس جمهور حرف غلط و ناصحیحی است چراکه امام از هوای نفس پیروی نمی‌کند که دچار خطا شود.

 

کرامتی با تاکید بر اینکه این اظهارات نا به جا است، اظهار کرد: بیان این حرف ها از کسی که خودش ملبس به لباس روحانیت است جای تعجب دارد و پیشنهاد می کنم در بیان مباحث تجدید نظر داشته باشند و یک بار زیارت «جامعه کبیره» را مطالعه کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه امروز مردم از مشکلات متعددی در زمینه بیکاری و تورم رنج می برند، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور با حاشیه‌سازی از مشکلات شانه خالی نکند.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, رئیس جمهور, حاشیه‌سازی, مشکلات, شانه خالی نکند, کرامتی, نقد امامان