امروز: چهارشنبه, 28 آذر 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: توان موشکی کشور به هیچ‌وجه قابل مذاکره نیست

6 بهمن 1396 کد خبر : 988619855


امام جمعه دلیجان با تاکید بر اینکه توان موشکی کشور به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست گفت: اخیرا اروپایی ها با تشکیل کمیته ای به دنبال تغییراتی در اجرای برجام هستند تا از این طریق موضوع موشکی ایران را در برجام بگنجانند.

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت الاسلام محمد تقی کرامتی، امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان به اهمیت پرداخت زکات اشاره کرد و گفت: اهمیت دادن به پرداخت زکات باعث فزونی نعمت های الهی است و برکات فروانی را برای فرد پرداخت کننده به همراه خواهد داشت.

کرامتی با اشاره به روایت های متفاوت ائمه اطهار نسبت به پرداخت زکات اظهار کرد: پرداخت زکات باعث می شود فقر در جامعه کمتر و مال حرام وارد زندگی افراد نشود.

وی به ایام شهادت حضرت صدیقه کبری(س) نیر اشاره کرد و افزود: دهه اول شهادت آن بانوی بزرگوار از پنج روز قبل از سالروز شهادت و دهه دوم از سالروز شهادت آغاز تا پنج روز بعد ادامه دارد.

کرامتی افزود: تقارن سالروز شهادت حضرت زهرا(س) و دهه فجر به گونه ای برنامه ریزی شود که حرمت هر دو مناسبت حفظ شود.

وی به موضوع برداشت منابعی از صندوق ملی توسعه به دستور رهبر معظم انقلاب برای مقابله با ریزگردها و اشتغال اشاره کرد و ادامه داد: این موضوع بیانگر این است که رهبر معظم انقلاب نسبت به این دو موضوع دغدغه جدی دارد.

امام جمعه دلیجان بیان کرد: امیدواریم با تزریق این منابع شاهد رفع بخشی از مشکلات این دو حوزه باشیم.

کرامتی با تاکید بر اینکه توان موشکی کشور به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست، خاطرنشان کرد: اخیرا اروپایی ها با تشکیل کمیته ای به دنبال تغییراتی در اجرای برجام هستند تا از این طریق موضوع موشکی ایران را در برجام بگنجانند.

انتهای پیام/
تگها: کرامتی, نمازجمعه دلیجان, پیام دلیجان, توان دفاعی جمهوری اسلامی, مذاکرات, توان موشکی