امروز: شنبه, 27 بهمن 1397
محتوای خبر

تشریح برنامه های سپاه ناحیه دلیجان در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی

8 بهمن 1396 کد خبر : 988619880فرمانده سپاه دلیجان گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه های مختلفی برای اجرا در این شهرستان تدارک دیده شده است.


سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری  فرمانده سپاه ناحیه مقاومت دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان با اشاره به اینکه ایام الله دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای ابراز عشق و علاقه آحاد جامعه به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است گفت: برنامه های این ناحیه هم بر این اساس برنامه ریزی شده است.

 


عسگری با اشاره به اینکه برای ایام الله دهه فجر برنامه های متعددی در سطح شهرستان دلیجان پیش بینی شده است اظهار کرد: عطرافشانی و گلباران قبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده شهدا، نواختن زنگ انقلاب در شهرستان، دیدار با امام جمعه شهرهای دلیجان و نراق، برنامه آبروی محله، عصر شعر و داستان، روایت گری، برگزاری نشست های بصیرتی و برپایی نهضت روشنگری از مهمترین برنامه های دهه مبارک فجر سپاه ناحیه دلیجان در سطح این شهرستان است.


فرمانده سپاه ناحیه مقاومت دلیجان بیان کرد: برگزاری مراسم جشن انقلاب، بازدید و سرکشی از خانه سالمندان، برگزاری مسابقات ورزشی، روایت گری شهدا در مدارس و مساجد، نمایش صحنه با موضوع شهدا، تئاتر خیابانی، افتتاح نمایشگاه خوشنویس، یادواره شهدای شهرستان بخشی دیگر از ویژه برنامه های سپاه دلیجان در ایام الله دهه مبارک فجر است.


وی انجام ویزیت رایگان بیماران، دیدار با بازنشستگان، برقراری گشت های اطلاعاتی، شرکت در نماز جمعه و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن از دیگر برنامه های ایام الله دهه فجر اعلام کرد.


انتهای پیام/
تگها: تشریح برنامه های سپاه ناحیه دلیجان, در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی