امروز: جمعه, 22 آذر 1398
محتوای خبر

فرماندار دلیجان خبر داد: سهم ۱۱ میلیارد تومانی دلیجان از اعتبارات اشتغال روستائی

9 بهمن 1396 کد خبر : 988619897

 

 فرماندار دلیجان سهم شهرستان دلیجان را از اعتبارات فراگیر اشتغالزایی روستایی ۱۱ میلیارد تومان عنوان کرد. 

 

به گزارش  پیام دلیجان: محمد کردی فرماندار دلیجان روز دوشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری روستایی به منظور برنامه‌ریزی برای جذب تسهیلات و بررسی طرح‌های اشتغال گفت: امسال اعتبارات خوبی از طرف صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها در نظر گرفته شده است.

 

کردی با اشاره به اینکه با استفاده از این تسهیلات می‌توان اشتغال‌زایی خوبی در سطح روستاها ایجاد کرد، افزود: البته باید با برنامه‌ریزی صحیح اعتبارات را در مسیر درست هزینه کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه طرح‌های اولویت‌دار مورد حمایت قرار خواهند گرفت، افزود: طرح های که دارای توجیح فنی، اقتصادی و مالی، اشتغال، تعاونی، باشند در اولویت خواهند بود.

 

 

فرماندار شهرستان دلیجان جذب این تسهیلات را برای رونق اشتغال در شهرها و روستاها شهرستان بسیار ضروری دانست و گفت: استعدادیابي و استفاده از ظرفیت های داخلی روستاها در افزایش اشتغال روستایی و ایجاد روند مهاجرت معکوس نقش مهمی دارد که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.

 

وی اعتبار شهرستان دليجان در سامانه كارا به منظور اشتغال‌زايي روستايي را ١١ميليارد تومان عنوان و خاطرنشان کرد: این اعتبارات به صورت ٤٥ درصد؜ سهم كشاورزي،١٠درصد صنعت و معدن،١٠درصد گردشگري،١٠درصد صنايع دستي، ١٥درصد فناوري اطلاعات،١٠درصد سرمايه در گردش واحدهاي توليدي تخصيص داده خواهد شد.

 

انتهای پیام/
تگها: فرماندار دلیجان, خبر داد, سهم ۱۱ میلیارد تومانی, دلیجان, اعتبارات اشتغال روستائی