امروز: سه شنبه, 02 بهمن 1397
محتوای خبر

رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان: رشد ۳۴ درصدی بودجه شهرداری دلیجان

16 بهمن 1396 کد خبر : 988619967

 

 رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان با اشاره به اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری دلیجان در سال ۹۷ بالغ بر 35 میلیارد و 160 میلیون تومان است، گفت: بودجه شهرداری نسبت به سال ۹۶ حدود ۳۴ درصد رشد داشته است.

 

رحمان دلاوری رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ با اشاره به ارائه لایحه بودجه شهرداری دلیجان به شورای اسلامی شهر گفت: شهرداری هفته گذشته لایجه بودجه سال آینده را به شورا اسلامی تقدیم کرده است.

 

رشد ۳۴ درصدی بودجه شهرداری دلیجان

 

دلاوری با اشاره به اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری دلیجان در سال ۹۷ بالغ بر 35 میلیارد و 160 میلیون توماناست، اظهار کرد: بودجه شهرداری نسبت به سال ۹۶ حدود ۳۴ درصد رشد داشته است.

 

وی ادامه داد: از کل مبلغ بودجه در نظر گرفته شده ۶۵ درصد مربوط به حوزه عمرانی و ۳۵ درصد نیز به هزینه‌های اداری و خدمات شهری اختصاص داده شد، البته بودجه عمرانی سال آینده شهرداری نسبت به بودجه امسال ۱۵ درصد رشد دارد.

 

دلاوری تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را از اولویت پیشنهادی هزینه‌های عمرانی بودجه عنوان کرد و گفت: سعی و تلاش شده است تا پروژه‌های عمرانی براساس نیاز مردم و در مناطق و محله‌هایی به اجرا درآید که مورد استفاده حداکثر مردم شهر باشد. 

 

رئیس شورای اسلامی دلیجان بیان کرد: برای اینکه بتوانیم تحولی عظیم در شهر ایجاد کنیم لازم است که بودجه شهرداری را نسبت به سال‌های گذشته افزایش دهیم و شهرداری دلیجان این مهم را با توجه ویژه بر جذب سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی مدنظر قرار داده است.

 

بودجه سال آینده تحول‌گرایانه تدوین شده است

 

وی با اشاره به اینکه شهرداری دلیجان در بودجه سال آینده تعهداتی را برای ایجاد تحول در شهر برای خود ایجاد کرده است، افزود: امیدواریم با تحقق این تعهدات شاهد رشد و توسعه بیش از پیش شهر دلیجان باشیم. 

 

دلاوری با تاکید بر اینکه بودجه سال آینده شهرداری دلیجان تحول‌گرایانه تدوین شده است، تصریح کرد: در بودجه سال آینده کمتر به درآمد حاصل از عوارض تکیه شده است.

 

رئیس شورای اسلامی دلیجان خاطرنشان کرد: امید می‌رود که با یک رویکرد جهادی و تحقق کامل بودجه علاوه بر اینکه در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم، بتوانیم با کاهش هزینه‌های جاری شاهد افزایش بهره‌وری در مجموعه شهرداری باشیم.

 

انتهای پیام/
تگها: رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان, رشد ۳۴ درصدی, بودجه شهرداری دلیجان