امروز: سه شنبه, 02 بهمن 1397
محتوای خبر

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلیجان: اصلی ترین دستاورد انقلاب اسلامی استقلال کشور و رهایی از وابستگی است

16 بهمن 1396 کد خبر : 988619969

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلیجان گفت: یکی از اصلی ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، استقلال سیاسی کشور است و امروز بدون هیچ گونه وابستگی تصمیم های بزرگ سیاسی اخذ می شود.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت الاسلام محمود عظمتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلیجان در سرکشی از نمایشگاه کانون فکری کودک و نوجوان در روستای قالهر گفت: در دوران عمر با برکت انقلاب اسلامی مردم سرافراز ایران شاهد پیشرفت های چشمگیری در عرصه های علمی ، فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و ... بوده اند که این پیشرفت ها به برکت خون هزاران شهید و همچنین ایستادگی و مقاومت ملت بصیر و آگاه ایران به دست آمده است.

 

 

 

عظمتی گفت: شرایط فعلی کشور با قبل از انقلاب بسیار متفاوت است به گونه ای که در تمامی عرصه ها ده ها برابر آن زمان پیشرفت و تعالی داشته ایم و لحظه به لحظه به آرمان های انقلاب نزدیکتر شده ایم.

 

عظمتی ادامه داد: قبل از انقلاب کشور ما کشوری وابسته بود و حتی برای تامین کالاهای اساسی نیازمند واردات از کشورهای دیگر بودیم اما پس از انقلاب با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی در تولید بسیاری از کالاها خودکفا شدیم و به کشوری مستقل و توانمند تبدیل شده ایم.

 

انتهای پیام/
تگها: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه, سپاه دلیجان, اصلی ترین دستاورد انقلاب اسلامی, استقلال کشور, رهایی از وابستگی