امروز: سه شنبه, 02 بهمن 1397
محتوای خبر

فروش بلیت اختتامیه جشنواره فجر با قیمت نجومی

21 بهمن 1396 کد خبر : 9886110023

 

پس از برگزاری نامطلوب مراسم افتتاحیه سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر، بیم آن می‌رود که مراسم اختتامیه جشنواره نیز دچار حاشیه‌هایی شود.
به گزارش پیام دلیجان:  بلیت شرکت در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر در سایت‌های تبلیغ و خرید و فروش، عرضه شده است!

علاوه‌بر نامتعارف بودن این اقدام، چون کارت حضور در آئین‌های افتتاحیه و اختتامیه اساسا متعلق به هنرمندان و اهالی رسانه است، هزینه تعیین شده برای این بلیت نیز قیمت بالایی دارد.

طوری که برخی از بلیت‌ها با قیمت چند صد هزار تومان هم خریداری شده‌اند!

بدون تردید، مردم عادی، توان و تمایل خرید کارت حضور در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر را با چنین هزینه‌ای ندارند و افرادی هم که چنین پولی را برای حضور در این گونه برنامه‌ها پرداخت می‌کنند، عموما از اشراف و کلان‌سرمایه‌دارها هستند. بنابراین حضور این طیف از افراد، زمینه‌ساز بروز برخی حواشی ضدفرهنگی -مشابه آنچه در مراسم افتتاحیه رخ داد- خواهد شد.

به نظر می‌رسد که برگزار کنندگان جشنواره فیلم فجر باید تدبیری برای ممانعت از انتقال کارت حضور در آئین‌های آغاز و پایان جشنواره فیلم فجر داشته باشند. با توجه به اینکه این آئین‌ها ازجمله جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به حساب می‌آیند باید در شأن عناوین و مناسبت‌های خود برگزار شوند. عدم نظارت باعث روی دادن اتفاقات ناگوار و خارج از چارچوب ارزش‌های ملی و انقلابی در این محافل می‌شود.

منبع: کیهانتگها: فروش بلیت, اختتامیه جشنواره فجر, قیمت نجومی, پیام دلیجان