امروز: چهارشنبه, 03 بهمن 1397
محتوای خبر

رضا کیانیان: من مخلص مدافعان حرم هستم

4 خرداد 1395 کد خبر : 988614236
معتقدم اول باید فیلم هایی ساخته شود و آنگاه به فکر جشنواره و جریان سازی در مورد آن باشیم.بازیگر فیلم «کفشهایم کو» با بیان اینکه من مخلص مدافعین حرم هستم در خاتمه برای دست اندرکاران این جشنواره آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش پیام دلیجان؛ به نقل از مشرق؛ رضا کیانیان درباره جشنواره مدافعان حرم گفت اول باید درباره مدافعان حرم فیلم ساخت، بعد به فکر جریان‌سازی بود.رضا کیانیان معتقد است برای برگزاری هر جشنواره ای می بایست اول برای مضمون آن جشنواره، فیلم های زیادی ساخته شود و آنگاه جشنواره ای برای معرفی و جریان سازی آن مضمون راه اندازی کرد.
 

رضا کیانیان بازیگر شناخته شده سینمای ایران به مشرق گفت: بیان حرفهای کُلی برای برگزاری یک جشنواره فقط در حد یک حرف کُلی باقی می ماند و تاثیری ندارد.


وی ادامه داد: معتقدم اول باید فیلم هایی ساخته شود و آنگاه به فکر جشنواره و جریان سازی در مورد آن باشیم.بازیگر فیلم «کفشهایم کو» با بیان اینکه من مخلص مدافعین حرم هستم در خاتمه برای دست اندرکاران این جشنواره آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است؛ نخستین دوره جشنواره فیلم مدافعان حرم به دبیری حمید یادروج در دو بخش مستند و نماهنگ به همت خبرگزاری فارس و با همکاری موسسه فرهنگی هنری کتیبه نوای فاطمی از هشتم تا دهم خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/
تگها: دلیجان, رضا کیانیان:, من مخلص, مدافعان حرم, هستم, پیام دلیجان