امروز: پنج شنبه, 04 بهمن 1397
محتوای خبر

عملیات انقلابی خبرگان با رمز جهاد کبیر

5 خرداد 1395 کد خبر : 988614238

وبلاگ وزنه سیاسی نوشت؛ پس از اینکه جریان زر و زور و تزویر با حمایت گسترده رسانه های بیگانه موفق نشدند، انتخابات مجلس خبرگان رهبری را به نفع جریانت لیبرال غربگرا مهندسی نمایند، در تاریخ 4 خرداد 95 اعضاء مجلس خبرگان، با رمز مقدس جهاد کبیر که در سوم خرداد از سوی رهبر معظم انقلاب نواخته شده بود، با عملیات انقلابی خود، سنگر ریاست مجلس خبرگان رهبری را به یکی از عمارهای انقلابی امام خامنه ای سپرده و جبهه کفر اموی و انقلابیون پشیمان اشعری را منهدم و غربگرایان و اربان آنان را عزادار نمودند.

 

آنانی که برای مجلس خبرگان پنجم، خواب آشفته و ضدانقلابی شورای رهبری را دیده بودند، وقتی که فریاد رسای جهاد کبیر خبرگان انقلابی را شنیدند، از خرمشهر گریختند، «و جاهدهم به جهاداً کبیراً» به ثمر نشست و سرمستان اعتدال و لیبرالهای غربگرا زانوی غم در بغل گرفته و ناامید گردیدند.

 

جریان زر و زور و تزویر که با اعمال ضدانقلابی، بخصوص در فتنه سال 88 پایگاه رأی خود را در بخشهای مرفه نشین شهر تهران تثبیت کرده بودند، هیچگاه باور نداشتند، که پایگاه رأی خود را در بین روحانیون بزرگ نظام اسلامی، آنهم در سنگر مهم مجلس خبرگان رهبری از دست بدهند و لذا در 4 خردا 95 بار دیگر شکست کمر شکنی از سوی روحانیت انقلابی دریافت نمودند، زیرا اراده خداوند بر این پایه استوار گردیده "وَ مَکَروا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ" (سوره مبارکه آل عمران آیه 54)

 

آقای هاشمی رفسنجانی باید به ملت و خبرگان رهبری پاسخ گوید؛ که چه اتفاقی رخ داده، که برخی از خبرگان فعلی که در سال 88 تقلب مطرح شده از سوی ایشان را در انتخابات ریاست جمهوری باور کرده بودند، چرا امروز حاضر نیستند در پشت سر ایشان حرکت نمایند؟ و چرا مسیر خود را از جناب ایشان جدا کرده اند؟ 

 

آقای هاشمی خوب می داند، که اکثر اعضاء همین مجلس خبرگان، بیشتر آنها در مجلس خبرگان سابق  بوده و معمولا ایشان را با رأی قاطع برای ریاست آن برمی گزیدند، اما چرا در 4 خرداد 95 جناب هاشمی رفسنجانی، جرأت کاندیداتوری ریاست مجلس خبرگان را بهخ خود ندادند؟!

 

آری؛ حضرت آیت الله جنتی عمار امام خامنه ای، خار چشم دشمنان داخلی و خارجی نظام اسلامی، با رأی قاطع به ریاست مجلس خبرگان رهبری برگزیده شد و خبرگان ملت دیگ پلو انگلیس خبیث را به صورت غربگرایان کوبیدند و فریاد پیروزی را در فتح خرمشهری دیگر سرودند و سرفرازانه مجلس خبرگان رهبری را انقلابی حفظ کردند.

 

و چه زیبا امام خامنه ای در 3 خرداد 95 فرمودند: «بدانید در آینده، خرمشهرها، در پیش است؛ البته نه در میدان جنگ نظامی، بلکه در میدانی که ویرانی‌های جنگ نظامی را ندارد و برعکس آبادانی نیز به‌دنبال دارد اما از جنگ نظامی سخت‌تر است.»

انتهای پیام/