امروز: جمعه, 29 تیر 1397
محتوای خبر

عضو شورای اسلامی شهر دلیجان: دلیجان در انتظار خطر انفجار

13 مهر 1396 کد خبر : 988618927


عضو شورای اسلامی شهر دلیجان گفت: عبور چهار خط سراسری لوله گاز فشار قوی در شهر دلیجان این شهر را در معرض خطر انفجار قرار داده است.


سعید صادقی عضو شورای اسلامی شهر دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ گفت: عبور چهار خط سراسری لوله گاز فشار قوی هزار پی‌اس‌ای، سایز ۴۲ و ۵۶ اینچی، خطری که دلیجان را تهدید و استرس عمومی را به شهر و شهروندانش تزریق می‌کند.


صادقی اظهار کرد: متاسفانه یکبار انفجار دو خط گاز در سال 89 در حاشیه دلیجان با ایجاد ترس و وحشت زهره چشم خودش را به مردم دلیجان نشان داده است.


عضو شورای اسلامی شهر دلیجان گفت:علیرغم درخواست‌های مکرر مردم و مسولین شهرستان نسبت به جابجایی این خطوط هر بار بهانه بالا بودن هزینه اجرایی این موضوع اجرای این کار را به تعویق انداخته است تا شاید با یک عذرخواهی مسئول ارشدی و شاید هم وزیری جان باختن تعداد کثیری از همشهریان موضوع خاتمه یابد موضوعی که این روزها زیاد شاهد آن هستیم.


وی با تاکید بر اینکه به دلیل عدم محدودیت در اراضی بالا دستی امکان جابجایی و فاصله گرفتن این خطوط از بدنه بافت شهری مهیا است افزود: فقط یک آینده نگری و پیش بینی قبل از وقوع بحران رو از طرف مسولین ذیریط می‌طلبد.


صادقی با تاکید بر اینکه این خطوط در حاشیه شهر قرار دارند خاطرنشان کرد: در صورت اتفاق احتمالی حوادث ناگوری رقم خواهد زد.


انتهای پیام/
تگها: عضو شورای اسلامی شهر دلیجان, دلیجان, انتظار خطر انفجار, عبور خطوط گاز