امروز: یکشنبه, 05 خرداد 1398
محتوای خبر

آزمون ارتقای درجه امدادگران استان مرکزی برگزار می‌شود

13 مرداد 1394 کد خبر : 988611348

 

به گزارش پیام دلیجان، به نقل از خبرگزاری فارس، محمد محمدی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مرکزی در این خصوص اظهار داشت: این آزمون در دو بخش خواهران و برادران در رشته‌های آمادگی جسمانی، امداد و کمک‌های اولیه، اسکان اضطراری و کار با سِت نجات برگزار می‌شود.

 

وی تصریح کرد: پس از برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های مختلف آموزشی به منظور پایش و درجه‌بندی امدادگران و نجاتگران آزمون‌های متعددی برگزار و این افراد موفق به دریافت درجه می‌شوند.

 

محمدی با اشاره به برگزاری آزمون ارتقای درجه 60 نفر از امدادگران و نجاتگران برادر جمعیت هلال احمر شهرستان‌های ساوه، غرق‌آباد، تفرش و آشتیان افزود: این افراد برگزیده پس از گذراندن مراحل مختلف آموزشی از طریق برگزاری آزمون موفق به دریافت درجه می‌شوند.

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مرکزی خاطر نشان کرد: این آزمون 17 و 18 مرداد ماه برای 60 نفر از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان‌های اراک، خمین، محلات، دلیجان و شازند به میزبانی جمعیت هلال احمر خمین برگزار می‌شود و دوره خواهران نیز 27 و 28 مرداد ماه با حضور 50 نفر از خواهران سراسر استان در شهرستان ساوه برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/