امروز: چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398
محتوای خبر

مرگ مساوی آمریکا رونمایی شد/جدیدترین نماهنگ ضد آمریکایی حامد زمانی +دانلود

14 شهریور 1394 کد خبر : 988611535

 

به گزارش پیام دلیجان، به نقل از صبح هنر، عصر پنج شنبه (۱۲ اردیبهشت) سالن اجتماعات سازمان سراج شاهد رونمایی از جدیدترین نماهنگ حامد زمانی بود.

 

زمانی: مرگ بر آمریکا را با موسیقی جهانی می کنیم

حامد زمانی، خواننده مرگ=آمریکا بعد از پخش کلیپ تصویری که با تشویق و استقبال پرشور تماشاگران مواجه شد، گفت:«از تماشاگران تشکر می‌کنم که به خاطر همراهی خوب با این کلیپ شور خاصی را برپا کردند. من واقعا به خاطر اینکه مردم پشتیبان ما بودند افتخار می‌کنم و امیدوارم صدای ما به تمام جهانیان برسد و این بزرگترین آرزوی من است.»

 

زمانی درباره شعر این اثر گفت: «در این شعر دلیل مرگ بر آمریکا گفته شده است و اینکه چرا ما این شعار مرگ بر آمریکا را می‌دهیم و امیدوارم این موسیقی آغازی برای اهداف آینده ما باشد و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند موسیقی بهترین بهانه است برای اینکه بتوانیم حرف خودمان را به گوش جهانیان برسانیم. اکنون دنیای هنر است و هنر مهمترین ابزار برای انتقاد است.»

 

صرافان: مرگ مساوی آمریکا را به خاطر دینم سرودم

قاسم صرافان، شاعر ترانه مرگ= آمریکا گفت: «سرودن شعر مرگ مساوی است با آمریکا بعد از کار «مرگ بر آمریکا» مهدی سیار  کمی سخت بود چون ایشان بیشتر حرف‌ها را گفته بودند و این ایده که مرگ را بیشتر در شعار بگویم بخاطر این است که به مخاطبان نشان دهیم چرا ما کلمه مرگ بر آمریکا را می‌‌گوییم، خیلی از مردم از من سوال می‌کنند که چرا سیاسی شعر سروده‌ای بهتر است که همان در زمینه عشق به اهل‌بیت شعرهای خود را ادامه می‌دادید. جوابی که باید به این عزیزان داده شود این است که هدف اهل‌بیت ما نیز در زندگی مبارزه علیه شیاطین و قدرت و ظلم بر مستضعفین بوده است و من هم این شعر را به خاطر دینم سرودم همچنین هدف امام زمان(عج) هم غیر از این نیست که فریبکاری و ظلم را نابود کند.»

 

جای خالی قلیچ در نماهنگ مرگ مساوی آمریکا

ترانه «مرگ=آمریکا» پیش از این با همکاری حامد زمانی و علی اکبر قلیچ منتشر شده بود. قلیچ در آن نسخه خواندن بخش های انگلیسی ترانه را به عهده داشت، اما در این نماهنگ بخش های انگلیسی توسط خود زمانی اجرا شده است.

 

نماهنگ مرگ مساوی آمریکا در شبکه اینترنتی نصر و با همکاری موسسه فرهنگی دلصدا تهیه شده است.

 

برای دریافت موزیک ویدئوی «مرگ = آمریکا» از اینجا اقدام کنید.

 

انتهای پیام/ک