امروز: چهارشنبه, 03 بهمن 1397
محتوای خبر

اصلاح‌طلبان از استانی شدن انتخابات استقبال می‌کنند

21 اردیبهشت 1394 کد خبر : 98861584

به گزارش پیام دلیجان، به نقل از خبرگزاری فارس، ایوب تقواطلب در اردبیل اظهار کرد: استانی شدن انتخابات هر چند مخالفانی هم دارد که دولت تدبیر و امید نیز مخالفت خود را با برگزاری استانی انتخابات مجلس اعلام کرده اما بر این باوریم که به رغم سخت بودن شرایط برای مجریان انتخابات، اکثر احزاب و گروه‌ها موافق استانی شدن انتخابات هستند چرا که با فرصت و زمان کافی که در فرایند انتخابات داریم می‌توانیم گزینه‌هایمان را به صورت استانی معرفی کنیم تا با نگاه کلان در حفظ منافع ملی به دور از جریان‌های قومی و قبیله‌ای بتوانیم جلب مشارکت مردم را فراهم کنیم.

 

وی افزود: قطعا در این فرایند همه باید از رسانه‌ها گرفته تا مسئولان و مجریان، احزاب و گروه‌ها و فعالان عرصه انتخابات بکوشند تا برخی از نارسایی‌ها از بین برود.

 

سخنگوی کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان اردبیل با یادآوری اینکه به صورت مصداقی هنوز وارد گزینه‌های انتخاباتی نشده‌ایم، گفت: ما در جریان انتخابات پیش‌رو به افراد امتحان پس داده و توانمند نیازمندیم که به مانند عارف که در انتخابات سال 92 در راستای همبستگی اصلاح‌طلبان از خود گذشت و فداکاری نشان داد در این انتخابات نیز با در نظر گرفتن منافع عموم مردم و جریان اصیل اصلاح‌طلبی بتواند از خود گذشتگی کرده و بتواند یک شرایط مناسب را به وجود آورد.

 

تقوا‌طلب بیان کرد: در کنار انتخابات مجلس ما برای انتخابات مجلس خبرگان نیز برنامه داریم و سعی‌مان بر این است تا نسبت به این انتخابات بی‌تفاوت نباشیم.

 

وی یادآور شد: با همگرایی و رایزنی‌ با گروه‌ها و صنف‌های مختلف حتی در قالب جریان اصولگرایی و اعتدال سعی داریم تا گزینه‌های مورد نظرمان را برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری اعلام کنیم که قطعا در این راستا نیز باید شاهد از خودگذشتگی جریان اصلاح‌طلبی با اعتماد‌سازی و توجه به همگرایی بیشتر باشیم.

 

سخنگوی کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان اردبیل در پایان سخنان خود گفت: جریان انتخابات باید به سمتی برود تا منافع مردم و خواسته‌های آنها تحقق پیدا کرده و بیش از گذشته عینیت پیدا کند.

 

انتهای پیام/