امروز: پنج شنبه, 06 تیر 1398
محتوای خبر

آغاز ثبت نام کلاس اولی ها در استان مرکزی/ثبت‌نام در مدارس دولتی رایگان است

2 خرداد 1394 کد خبر : 98861669

به گزارش پیام دلیجان، به نقل از دیار آفتاب، "ابراهیم بهادری" دبیر ستاد ثبت نام مدارس استان مرکزی با اشاره به آغاز ثبت نام کلاس اولی ها از امروز، گفت: ثبت نام پایه اول ابتدایی تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

 

بهادری اظهار کرد: ثبت نام سایر پایه های تحصیلی از دوم ابتدایی به بالاتر نیز بعد از امتحانات خردادماه آغاز و تا ۳۱ تیرماه ادامه دارد.

 

وی افزود: همچنین پایگاه های سنجش سلامت پایه اول ابتدایی توسط اداره آموزش و پرورش استثنایی استان نیز از اول خرداد ماه در ادارات آموزش و پرورش دایر شده است.

 

دبیر ستاد ثبت نام مدارس استان مرکزی گفت: ثبت‌نام در مدارس دولتی رایگان است و دریافت وجه در مدارس دولتی خلاف قانون است.

 

وی ادامه داد: در صورتی که مدارس بخواهند از دانش آموزان وجهی دریافت کنند باید بعد از ثبت نام و در جلسه اولیاء و مربیان در این خصوص تصمیم گیری شود.

 

بهادری اظهار کرد: در صورت موافقت اولیاء و مربیان در خصوص دریافت وجه از دانش آموزان باید مبلغ جهت کمک به مدرسه و به صورت اختیاری دریافت شود.

 

دبیر ستاد ثبت نام مدارس استان مرکزی با اشاره به اینکه دریافت وجه نقد و چک پول توسط مدیران مدارس ممنوع است خاطرنشان کرد: در صورتی که والدین بخواهند پولی را به مدرسه بدهند وجوه نقد را باید به حساب واریز و چک را هم در وجه مدرسه صادر کنند.

 

انتهای پیام/